Rodzina

Moja żona ma na imię Beata. Z wykształcenia jest prawnikiem z pozytywnie zdanym egzaminem sędziowskim. Pracuje w sądzie rejonowym jako referendarz sądowy. Ma do mnie anielską cierpliwość i okazuje ogromną wyrozumiałość. Mamy dwójkę dzieci: Jagodę (2011 r.) i Jakuba (2009 r.).

Moi rodzice są emerytowanymi nauczycielami. Mama przed przejściem na emeryturę przez wiele lat uczyła i egzaminowała nauczycieli wychowania przedszkolnego i początkowego w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli. Wcześniej była Wicedyrektorem Liceum Pedagogicznego w Lublinie.

Tato ostatnie 30 lat spędził jako nauczyciel Wychowania Fizycznego na Politechnice Lubelskiej. Wcześniej pracował jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 9. Jest znany z rozwoju piłki ręcznej na Lubelszczyźnie. W swojej wieloletniej pracy zdobywał ze swoimi zawodnikami wiele medali Mistrzostw Polski.

Mój brat jest informatykiem i prowadzi własną firmę. Wraz ze swoją żoną cieszy się córką Małgorzatą, której mam szczęście być ojcem chrzestnym.

 

Zobacz co robię w wolnym czasie »

Działam w:

  • Centrum Kompetencji Wschodnich
  • Miasto Lublin
  • Platforma Obywatelska RP